Video & Teneffüs T. Suat Demren - 03 Ekim 2007 11:49 pm

Yes and No

Seyahat bitti, beklediğimden de kısa sürdü; akşam itibarı ile döndük.

Pekçok yorum bırakılmış, okumaya fırsatım olmadı, olacak gibi de görünmüyor. Yazılarıma itiraz eden, fikirlerimi çürütmeye çalışanlar olmuşsa şimdilik elimden kurtulmuş görünüyorlar. :p

İnsanın evi gibisi yok. Kaldığınız yer, size çok iyi evsahipliği yapsa da..

Büyükşehirlerde yaşamanın pekçok avantajı var, bizim gibi Anadolu’lular (Batı’da da olsa) bu avantajların çoğundan mahrum. Ama evinden işine 10 dakikada gitmeye alışmış birisi olarak büyükşehir trafiğinde saatler geçirmek benim gibi aceleci insanı çileden çıkartmaya yetiyor. Bu da diğer bahsekonu avantajara “aman eksik olsun” dedirtiyor.

Neyse, bir de trafik konusuna girmeyelim. Şimdilik, ünlü animatör Bruno Bozzetto’nun bu konudaki ‘genel’ önerilerine kulak verilmesini tavsiye ediyorum; bu keşmekeşte kısa vadede en iyisi bu sanırım:

4 Responses to “Yes and No”

 1. on 04 Ekim 2007 at 04:46 1.çuvaldız

  Hoşgeldiniz Suat bey,
  Anladık serbest piyasa ekonomisini savunuyorsunuz da bırakın sık sık leylek yada sepetair ile yolculuk etmeyi de buraları b kadar sessiz sakin bırakmayın…brakın onlarla blog sahibi olmayanlar seyahat etsin,siz takılın düşünce rüzgarınızın kanadına öyel seyahat edin ve ettirin lütfen… :-)

 2. on 04 Ekim 2007 at 09:23 2.Talha Can

  Hoşgeldiniz ve hoşgeldim Suat Bey:)

 3. on 04 Ekim 2007 at 16:41 3.T. Suat Demren

  Çuvaldız hanım,

  Teşekkür ederim, teveccühüüz..

  Talhacığım

  Nerelerdesin sen yahu, karabatak gibi nereden daldığın nereden çıktığın belli olmuyor.

  Hoşgeldik.. :-)

 4. on 05 Ekim 2007 at 16:09 4.Talha Can

  Efendim kusura bakmayın, Ramazan’ı çok yoğun geçiriyoruz. Şimdilik vakit buldukça katılmaya çalışıyorum. Neyseki bayramdan sonra internetin başına oturmak için fazlasıyla vaktim olacak…
  Muhabbetle…

Trackback This Post | Subscribe to the comments through RSS Feed

Önemli

Blog sahibinin yazı ve yorumlarının dışındaki tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahiplerinin kendileri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşleri blog sahibinin benimsediği anlamına gelmez.

Yorum bölümü özgür bir tartışma ortamı yaratmak için vardır. Ancak saldırgan ve düzeysiz yorumlar yayınlanmayacaktır. Eğer bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatmanızı istirham ederim.

Siz de düşüncelerinizi paylaşın


Kapat
E-posta ile paylaş